Wil je je bedrijf en producten laten opvallen met drukwerk met een uitzonderlijke scherpte en kleurenkracht?
Ontdek nu flux van Antilope De Bie. Het flux-proces levert drukwerk op van een ongeëvenaarde kwaliteit.

Flux logo

Waarom flux?

  • Drukwerk met ongeëvenaarde scherpte
  • Hoogst bereikbare kleurintensiteit ongeacht de gekozen papiersoort
  • Uniek drukproces ontwikkeld door Antilope De Bie en haar partner

Wat is flux?

Het flux-proces combineert onderzoek & ontwikkeling, innovatieve druktechnologie en jarenlange ervaring. Het resultaat? Drukwerk van uitzonderlijk hoge kwaliteit. Dankzij flux krijgt je drukwerk een ongeziene scherpte en kleurintensiteit op elke mogelijke papiersoort.

We begeleiden je van A tot Z en bepalen samen welke stappen we zetten om jou het best mogelijke drukwerk te bieden, met respect voor je budget. Van een uiterst gedetailleerde interpretatie van je bronbestanden tot verfijnde druktechnieken met lichtdroging: álles is mogelijk.

Hieronder ziet u een voorbeeld van de kleurintensiteit van flux:

fluxtraditioneel

Voor wie is flux?

Flux is ideaal voor bedrijven met een visueel product – denk aan designcatalogi en brochures voor automerken en andere luxeproducten – maar bijvoorbeeld ook voor kunstenaars en musea.

Flux is meer dan alleen luxe: het is een uniek proces voor drukwerk van hoge kwaliteit. Flux is er dan ook voor iedereen die drukwerk wil van bijzondere kwaliteit, ongeacht je product en je budget.

Schrijf je in voor de flux Academy!

UPDATE: door de verstrengde coronamaatregelen moeten we de flux Academy helaas uitstellen. De nieuwe datum bepalen we later.

Wil je meer te weten komen over flux? Reserveer dan nu alvast een plaatsje via het formulier hieronder. We laten je de nieuwe datum zo snel mogelijk weten!

De flux Academy gaat door in de Nijverheidsstraat 6, 2570 Duffel. Dit staat op het programma:

  • Een demonstratie aan de drukpers.
  • Q&A met Olivier Dengis, expert in scannen en digitaal retoucheren.
  • Peter de Cupere, hedendaags kunstenaar die werkt met geuren.
  • Dennis Janssens en Tom Tiepermann van Antwerp Poster Festival.

We houden het evenement coronaproof volgens de laatste richtlijnen van de overheid.

[caldera_form id="CF5f71f5c089270"]

Images © by UNTOLD IMAGES – www.untoldimages.com

TERUG NAAR OVERZICHT